Cenovnik

MASAŽE

MASAŽATRAJANJE U MINITIMACENA
RELAX 301100
RELAX 451500
RELAX 601900
RELAX 902500
SPORTSKA301400
SPORTSKA 451800
SPORTSKA 602300
SPORTSKA +ULTRAZVUK 30min+10min 1700
TERAPEUTSKA 301400
TERAPEUTSKA 451800
TERAPEUTSKA 602200
MEDICINSKA301400
MEDICINSKA451800
MEDICINSKA602200
AROMATERAPIJSKA 301500
AROMATERAPIJSKA 602300
ANTISTRES301100
ANTISTRES 451500
ANTISTRES 601900
LIMFNA DRENAŽA1500
ANTICELULIT30900
ANTICELULIT 451100
ANTICELULIT 601400
ANTICELULIT + ULTRAZVUK301300
MADEROTERAPIJA(Masaža oklagijama)30900
MADEROTERAPIJA(Masaža oklagijama) 451100
MASAŽA STOPALA301100
MASAŽA LICA301200
SWEDISH301500
SWEDISH 602200
DEEP TISSUE301500
DEEP TISSUE 602500

MASAŽE PAKETI

MASAŽEBROJ MASAŽITRAJANJE U MINUTIMACENA
ANTICELULIT5304000
ANTICELULIT10308000
ANTICELULIT5455000
ANTICELULIT104510000
ANTICELULIT 5606000
ANTICELULIT 106012000
MADEROTERAPIJA10308000
MADEROTERAPIJA 104510000
TERAPEUTSKA5306000
TERAPEUTSKA 103010000

FIZIKALNA I KINEZITERAPIJA

USLUGACENE
FIZIKALNA TERAPIJA1400
KINEZITERAPIJA (Neurologija)2000
KINEZITERAPIJA (korektivna gimnastika) 800
FIZIKALNA+KINEZITERAPIJA2500
TERAPEUTSKA MASAŽA+KINEZITERAPIJA 1800

FIZIKALNA I KINEZITERAPIJA PAKETI

USLUGABROJ TRETMANACENE
FIZIKALNA TERAPIJA56000
FIZIKALNA TERAPIJA 1011000
FIZIKALNA+KINEZITERAPIJA 51100
FIZIKALNA+KINEZITERAPIJA1020.000